HAZ Mermer sektörün önde gelen doğal taş müteahhitlerinden biridir. 1978 yılından beri biriktirmiş olduğu 6 milyon metrekareyi aşan iş tecrübesi ile, şirketin teknik know-how ve doğal taş montaj işleri alanındaki engin becerileri rakipsiz seviyededir.

Bu tecrübe ve teknik bilgi birikimi önemli projeler kapsamındaki doğal taş tasarım, tedarik ve montaj becerisine işaret etmektedir.

HAZ Mermer Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Birleşik Krallık ve Mısırda’da bulunan mimarlık departmanları aracılığıyla hem uygulama proje çizimlerini ve kesim listelerini hazırlayarak hem de programlayarak doğal taş tasarımı yapacak kaynaklara sahiptir.

Doğal taş alanındaki bu bilgi birikimi ve tecrübe, HAZ Mermer’e doğal taş cephelerin tasarımına, projelendirilmesine ve malzeme tedarikine yönelik en yüksek kalitede hizmet sunmasına olanak sağlamak- tadır.

HAZ Mermer ihale aşamasında taş montajına yönelik en uygun ve ekonomik uygulanabilir metotları önererek ve teklif ederek projelere uzmanlık sağlamak amacıyla bu alandaki bilgi birikimini ve tecrübeyi, müşterileri ile paylaşmaktadır.