Loading

Üretim

HAZ Mermer, kardeş şirketi HAZ Metal aracılığıyla tespit sistemlerinin imalatının yanı sıra taş panellerini boyutlandırmak için kendi kesimini üretecek üretim becerilerine sahiptir.

Taş imalatı Türkiye’nin İzmir kentinde bulunan, şirketin kendisine ait arsa üzerinde kurulu, 5.000 metrekare kapalı üretim sahasına sahip kendi fabrikasında gerçekleştirilmektedir. Tespit sistemleri ise 10.000 metrekare genişliğindeki üretim sahası ile Türkiye’nin İskenderun kentinde kurulu bulunan kardeş şirket HAZ Metal’de imal edilmektedir.

Sahip olduğu bu kaynaklar sayesinde, şirket müşterilerine olağanüstü bir hizmet sunmada kaliteyi ve esnekliği muhafaza etme avantajı sağlamaktadır. Bu hizmetlere yönelik olarak HAZ Grup bünyesinde sağlanan dikey bütünleşme doğal taş işleri alanını kapsamaktadır. Bu hizmetlerin şirket bünyesinde üretilmesi sayesinde proje kapsamındaki işlerin zaman kısıtlamalarına riayet edilerek etkin ve yüksek kalitede yerine getirilmesi sağlanmaktadır.

Bu üstün rekabet avantajı ile,

HAZ Mermer inşaat sektörüne güvenilir ve ekonomik hizmetler sunarak vermiş olduğu hizmetin kalitesini ve güvenirliğini kontrol altında tutmaktadır.