Hakkımızda

haz mermer

TEKNİK KAPASİTE

HAZ, Dünya çapında yaklaşık 900 kişilik doğrudan çalışan kadrosu ile birlikte tasarım, üretim ve montaj isleri yaparak, her büyüklükteki işe hizmet verecek kapasiteye sahiptir.

Yönetim ve Danışmanlık:

HAZ, yaklaşık 100 üst düzey yöneticimiz, saha elemani ve yetkin calisan ekip aracılığıyla Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri sunmaktadır.

Tasarım, Uygulama projeleri, Kesim listeleri ve detaylandırma çalışmaları: 

Tasarım ofisi aracılığıyla HAZ, kendi imalat çizimlerini, kesim listelerini ve uygulama projelerini üretir.

mermer kesim

Taş Temini:

HAZ, herhangi bir malzemeyi taş ocaklarından veya dünya çapındaki ana tedarikçilerden temin etme olanağına sahiptir. Ayrıca özel üretim ve yerel malzeme temini konusunda tedarikçilerimizden bağımsız olabilmek için kendi üretim tesisini kurmuştur. Buradan istenilen ebatlarda ve özel imalat yaparak proje ihtiyaçlarını karsilamaktadir. 

Paslanmaz Çelik Sabitleme Sistemleri Tasarım ve İmalatı: 

HAZ, kardeş şirketi HAZ Metal aracılığıyla hem Paslanmaz Çelik hem de Daldirma galvanizli Doğal Taş Kaplama için her türlü Sabitleme Sistemlerinin Tasarım ve Üretiminde uzmanlaşmıştır. HAZ Mermer doğal taş montajında en son teknolojiyi kullanmaktadır.

Mekanik tespit sistemlerinin kullanılması doğal taş cephe montajının hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır.

HAZ Metal, bugün, havalandırılmış taş cephelerinde kullanılan  her türlü doğal taş tespit sistemini üretecek teknik know-how’a ve teknolojiye sahip bulunmaktadır. HAZ Metal ayrıca  profiller, gomme içi profil, duvar destek ankrajlar ve mekanik dübel gibi bir dizi tespit     sisteminin üretimini gerçekleştirmektedir. 

Duvar Kaplaması ve Zemin Döşeme Montajı: 

HAZ'ın herhangi bir Proje için 4-6 hafta içinde seferber edilebilecek 500-600 uygulamacidan oluşan doğrudan çalışanı vardır. Haz, kesme, delme ve cilalama dahil olmak üzere tüm saha gereksinimlerini karşılayacak uzman deneyime, iş gücüne ve ekipmana sahiptir.

HAZ MARBLE cephe kaplama, zemin ve taş kaplama işinde güçlü personel ve ekipmanlarla başarılı işlere imza atmaktadır.